Forum Windows 8 | Największe polskie forum o systemie Windows 8

Pełna wersja: Jaki program do zrobienia backupu ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Byłem szczesliwym posiadaczem platnej legalnej wersji programu Keriver 1-Click Restore Pro ale oczywiscie wraz z pokazaniem sie 8 okazalo sie ze program nie jest kompatybilny , co prawda w trybie zgodnosci sie uruchamia ale co z tego jak sypie blędami jak z rekawa. Napisałem do ich supportu i uzyskałem oczywiscie odpowiedz ze na razie mysla nad tym. Nie chce byc piratem i choc na kompie mam " lewego " Acronisa 2013 ale nie chce go uzywac bo chce pozostac legalny. Czy ktos zna jakis wzglednie - koło +/- 30 $ program do robienia backupu. Duzo mieszam w programach i jest to raczej niezbedne dla mnie narzedzie. A z kolei kupilem upgrade i za kazdym razem najpierw musze instalowac windows 7 a dopiero potem 8 - innaczej sie nie da - na poczatku bylo to nawet zabawne ale dzis jak robilem to chyba 14 raz to juz mnie wkurzylo. I maly offtop - czy ktos nie zna rowniesz jakiegos dobrego programu do defragmentacji dysku. Co prawda mam Raxco PerfectDisk Pro 12.5 Build 312 Final ale ten program to juz nie to samo co przedtem - wiem ze ktos podawal niedawno nazwe programu ale nie moge znalezc tego posta.
Oczywiscie grzeczne dzieki poleci jak ktos mi pomoże.
ja używam Cobian Backup 11
i nie ma z nim problemów a co ważne jest darmowy
A ja obecnie używam także darmowego: Redo Backup and Recovery 1.0.3
Na był niedawno program do backupu firmy O&O. Bardzo intuicyjny. Na probę go użyłem i jest nawet przyzwoity.
Redo Backup and Recovery 1.0.3 robi obraz calego dysku a nie danej partycji tak jak ja potrzebuje C wiec jest dla mnie bezuzyteczny chyba ze :
makraw - potrafisz wytlumaczyc jak zrobic obraz jednej partycji. Na razie - kiszka.

str2elba - to samo gdzie tam jest opcja zrobienia obrazu partycji - ja nie widze - a potrzebuje zrobic obraz tylko partycji systemowej zeby potem przywracac - wiec nastepna kiszka.

casoni - tak samo - program do robienia folderow itp. a nie partycji.

Kurcze panowie zamiast walic nazwami niepotrzebnych programów przeczytajcie jeszcze raz - POTRZEBNY JEST PROGRAM DO ROBIENIA OBRAZÓW PARTYCJI W MOIM WYPADKU PARTYCJI C - SYSTEMOWEJ - CHCE DOPRACOWAC SYSTEM I ZROBIC KOPIE I W RAZIE AWARII PRZYWRACAĆ GOTOWĄ JUZ ZROBIONĄ...
Program O&O diskimage o jakim pisałem jest do robienia również do folderów, ale głównie do robienia obrazów dysków i partcji. Sam nim zrobiłem obraz partycji systemowej tak więc jak najbardziej się nadaje. Należy się śpieszyc, bo niewiadomo jak długo będzie za darmo.
Pozdrawiam.
Tu link do programu i opisu:
casoni dzieki polecialo z promocja zdazylem - ale nie wczytalem sie w opis albo to bylo niejasne jak do konca dziala program .
Ale sprawdzilem i faktycznie da sie robic obraz partycji jak jest i restore. Uśmiech

Ale i tak krew mnie zalewa - na produkty firmy Keriver wydalem prawie 50 $ i ci mi smiesznie odpisuja po dłuzszym czasie ze zastanawiaja sie nad pracami i aktualizacja dla Windows 8.
Dobrze ze załapałem sie na ta promocje co podałes - bo jak nie to dzis chce zrobic kopie dysku c wreszcie bo juz prawie zrobiony i musialbym zainstalowac pirata Acronis 2013 a bardzo chcialem sie przed tym ustrzec.
Wiec jeszcze raz THX a w/w firmie h... w d.....Diabeł
Apropo czy O&O DiskImage proponuje jakis nosnik startowy w ramach gdyby system calkiem padł ??
(07.11.2012 14:07:34)kris68 napisał(a): [ -> ]Redo Backup and Recovery 1.0.3 robi obraz calego dysku a nie danej partycji tak jak ja potrzebuje C wiec jest dla mnie bezuzyteczny chyba ze :
makraw - potrafisz wytlumaczyc jak zrobic obraz jednej partycji. Na razie - kiszka.

Można zrobić obraz wybranej partycji. Sam mam zrobiony backup partycji C zapisany na partycji D tego samego dysku.
I już nie raz przywracałem partycje C, wszystkie dane na D zostają zachowane, a Windows dalej działa Uśmiech
Tutaj jest obrazkowa instrukcja obsługi programu
makraw polecialo dzieki wierze ci ze tak działa ale dzieki Bogu załapałem sie na promocje O&O DiskImage 6 , mimo ze jest po angielsku mi to nie przeszkadza i jest dla mnie bardziej przejrzyste. Pozdrawiam.
Ukazała się kompatybilna wersja Keriver 1-Click Restore Pro z Windows 8 sam z niej korzystam
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie