Forum Windows 8 | Największe polskie forum o systemie Windows 8

Pełna wersja: Nakładka XP prof na Windows 8 Pomocy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Nie znoszę Windowsa 8. Niestety dostałem go na nowym kompie w pakiecie.
Czy jest jakaś nakładka na niego taka żeby wyglądał i funkcjonował jak Windows XP??
Nie znoszę gdy ktoś zmusza mnie do zmiany wszystkich przyzwyczajeń i programów na nowe wersje.
To nie jakiś kaprys to konieczna potrzeba. Oryginalne programy graficzne i cadowskie jakie posiadam nie działają poprawnie na tym nowym potworku Windows 8.

Proszę o pomoc
Ściągnij tą nakładkę co ci już ją wskazał @UP i zaktualizuj wszystkie te swoje programy lub spróbuj pobawić się
zmianą zgodności aplikacji.
Yyy... a może po prostu zainstaluj tego zacofanego xp?
(31.01.2013 13:11:21)Dajkoo napisał(a): [ -> ]Yyy... a może po prostu zainstaluj tego zacofanego xp?
Dokładne tak Diabeł
Ekhem, ale nakładka to dalej nakładka. Wszystko będzie dalej w swoich miejscach lecz z "szatą" XP, więc co za różnica?
A co autor tematu widzi takiego w przestarzałym Windows XP? Co czego niema Windows 7 lub 8? W czym XP jest lepszy? XP to magazyn na wirusy. Wystarczy zainstalować programy w trybie zgodności jako administrator. Ostatnio na starym laptopie (Turion X2, 1GB) z XP instalowałem Windows 8 x86 + Office 2013, działa bardzo dobrze a klient zadowolony bo system działa lepiej od XP, bardziej responsywnie i lepiej zarządza zasobami i procesorem, doradziłem zakup dodatkowej kosci 1GB RAM i bedzie śmigać.
XP ma 1 zaletę, mniej ssie zasoby słabego kompa niż 8
Przykładowo

Skajrim na 8 ( najnowsze sterowniki itd ) minimalne ustawienia ... ok 20-30 FPS
Skajrim na xp ( bez najnowszych sterowników bo nie robią ) minimalne ustawienia ... ok 50 FPS
A wiesz dlaczego? Bo nie wykorzystuje dobrze grafy - połowa opcji nie jest obsługiwana przez XP, więc i FPS więcej...
Przekierowanie