Witaj, nieznajomy! Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj żeby mieć dostęp do całego forum...
Forum Windows 8 | Największe polskie forum o systemie Windows 8
Biblioteki systemu Windows nie działają || "Documents.library-ms" już nie działa - Wersja do druku

+- Forum Windows 8 | Największe polskie forum o systemie Windows 8 (http://forum.mywindows8.pl)
+-- Dział: Wszystko o Windows 8 (/Forum-Wszystko-o-Windows-8)
+--- Dział: Pytania i problemy (/Forum-Pytania-i-problemy)
+--- Wątek: Biblioteki systemu Windows nie działają || "Documents.library-ms" już nie działa (/temat-Biblioteki-systemu-Windows-nie-dzialaja-Documents-library-ms-juz-nie-dziala)

Biblioteki systemu Windows nie działają || "Documents.library-ms" już nie działa - kalboy92 - 16.11.2012 23:23:50

Witam!

Z dnia na dzień pojawił mi się taki dziwny problem.
Nie grzebałem nic ani się nie bawiłem...

Za każdym razem gdy wejdę w Eksploratora -> Biblioteki i np. "Obrazy" to mi wyrzuca taki błąd:

[Obrazek: 19peee.jpg]

Jest jakiś sposób aby to naprawić?

RE: Biblioteki systemu Windows nie działają || "Documents.library-ms" już nie działa - Platinium - 18.11.2012 01:36:35

Wchodzisz w Biblioteki tam gdzie masz skróty po lewej klikasz na Biblioteki prawym przyciskiem myszy i wybierasz opcje PRZYWRÓĆ DOMYŚLNE BIBLIOTEKI i po problemie.

RE: Biblioteki systemu Windows nie działają || "Documents.library-ms" już nie działa - kalboy92 - 18.11.2012 12:43:23

(18.11.2012 01:36:35)Platinium napisał(a):  Wchodzisz w Biblioteki tam gdzie masz skróty po lewej klikasz na Biblioteki prawym przyciskiem myszy i wybierasz opcje PRZYWRÓĆ DOMYŚLNE BIBLIOTEKI i po problemie.

Już tak robiłem i nie przynosiło to skutku...

Trzeba było je wszystkie usunąć (te niedziałające) i utworzyć od nowa.
Po tej czynności przywrócenie domyślnych bibliotek zadziałało.

Coś się widocznie pokrzaczyło...