Witaj, nieznajomy! Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj żeby mieć dostęp do całego forum...
Forum Windows 8 | Największe polskie forum o systemie Windows 8
Windows 8 - problem z przeglądaniem internetu - Wersja do druku

+- Forum Windows 8 | Największe polskie forum o systemie Windows 8 (http://forum.mywindows8.pl)
+-- Dział: Wszystko o Windows 8 (/Forum-Wszystko-o-Windows-8)
+--- Dział: Pytania i problemy (/Forum-Pytania-i-problemy)
+--- Wątek: Windows 8 - problem z przeglądaniem internetu (/temat-Windows-8-problem-z-przegladaniem-internetu)

Windows 8 - problem z przeglądaniem internetu - kefaspp - 18.12.2012 12:26:28

Hej mam Samsung NP350v5c-s08.

Na początku wszystkie strony działały ok i wczytywały się prawidłowo.
Teraz podczas wczytywania strony np.: interia.pl na IE: do czasu wczytania całej strony ze wszystkimi reklamami i skryptami nie mogę zrobić nic na stronie (nawet przewinąć okna w dół (scroll i belka)). Po zaczytaniu wszystkiego powiedzmy że jest ok ale to trwa trochę czasu.
Na Firefox:
Do czasu zaczytania wszystkich elementów na stronie w ogóle nie ma łączności z zakładką. dopiero jak poklikam w zamknięcie zakładki to po dłuższej chwili ją zamyka.
Dzieje się tam na różnych stronach. Nawet poczta Gmail nie chce się otwierać - zatrzymuje się wczytywanie jak ma już jakieś 75% - muszę przełączać na "Załaduj podstawowy widok HTML".

Problemy są na YouTube, na sklepach internetowych,... ale Allegro chodzi bez problemu.

Co może być przyczyną? Smutny

Ma aktualnego flasha zainstalowanego
Java 7
Adobe Reader aktualny...

Już nie wiem co może być nie tak Ściana

RE: Windows 8 - problem z przeglądaniem internetu - mateusz6639 - 18.12.2012 19:02:13

A sprawdź czy jak wyłączysz albo odinstalujesz antywirusa czy problem będzie się powtarzał.

RE: Windows 8 - problem z przeglądaniem internetu - kefaspp - 18.12.2012 22:54:10

Pomogło dla IE.
Na Firefox teraz jak np.: gazeta.pl, allegro.pl - przełączam trochę stronę to nie wyświetla wtedy danych zapisanych off-line tzn obrazków tła i styli - trzeba odświeżać Ctrl+F5

RE: Windows 8 - problem z przeglądaniem internetu - mateusz6639 - 18.12.2012 23:06:41

A nie doinstalował Ci się jakiś program antywirusowy do przeglądarki? U mnie np oprócz kasperskiego doinstalował się w google chrome AVG (pokazywała się ikonka w przeglądarce) i też przeglądarka zaczynała mi cudować.

RE: Windows 8 - problem z przeglądaniem internetu - kefaspp - 18.12.2012 23:35:55

Usunąłem, Nortona - mam teraz Avasta. IE działa -tzn nie udało mi się go wywalić (dam żonie - ona potrafi takie rzeczy)

Firefox - nie wczytuje okna z poczta gmail... nawet nie idzie pasek postępu - CTRL+f5 nic nie daje - musze wczytywać widok podstawowy.
Wtyczki włączone: Adobe Acrobat, Intel Identity Protection Technology, Java 7 U 10, Shockwave Flash.
Usunąłem, Nortona - mam teraz Avasta. IE działa -tzn nie udało mi się go wywalić (dam żonie - ona potrafi takie rzeczy)

Firefox - nie wczytuje okna z poczta gmail... nawet nie idzie pasek postępu - CTRL+f5 nic nie daje - musze wczytywać widok podstawowy.
Wtyczki włączone: Adobe Acrobat, Intel Identity Protection Technology, Java 7 U 10, Shockwave Flash.